Alle producten
zoekwoorden [ telecom tower portable ] bij elkaar passen 24 producten.
Draagbare celtoren 25m COW Draagbare celtoren op wielen Telecomtoren Draagbare
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
Verplaatsbaar mobiel basisstation 25m COW Draagbaar Verkoop toren Cell On Wheels Telecom toren Draagbaar
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
35m COW Draagbare Verkoop Toren Cell On Wheels Telecom Toren Draagbare
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
25m COW Draagbare Verkoop Toren Cell On Wheels Telecom Toren Draagbare
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25m |
| Trailer: | 4 wielen |
35m Telecom Tower Cell Site Op Wheels Motorized Lattice Tower Draagbare koeien met schuilplaatsen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
30m COW Draagbare cel Toren Cell On Wheels Telecom Toren Draagbare cel toren oplossingen
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25m |
| Trailer: | 4 wielen |
75ft Raster 25m Draagbare Telecom Toren Telescopische Cell On Wheels Toren
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Type: | roostertoren |
| oprichtingstype: | handwinch of elektrische lier |
Hydraulisch opgericht 30m Telecom toren op wielen met gemotoriseerde rooster en schuilplaatsen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
15m mobiele cel op wielen, draagbare telescopische telecomtoren
| Materiaal: | staal verzinkt |
|---|---|
| Trailer: | Dubbele assen |
| Gedreven: | Hydraulisch |
20m intrekbare toren cel op wielen toren draagbare cel station telecom toren
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |


