Alle producten
zoekwoorden [ portable cell tower ] bij elkaar passen 67 producten.
Draagbare statische rooster Telescopische zware lichttoren 30m Flood Light Tower Max Load 500kg
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Type: | roostertoren |
| oprichtingstype: | handwinch of elektrische lier |
Draagbare statische raster telescopische schijnwerper toren maximale belasting 300 kg 30m
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Type: | roostertoren |
| oprichtingstype: | handwinch of elektrische lier |
15m mobiele cel op wielen, draagbare telescopische telecomtoren
| Materiaal: | staal verzinkt |
|---|---|
| Trailer: | Dubbele assen |
| Gedreven: | Hydraulisch |
Draagbare statische rooster telescopische zware overstroming lichttoren 20m
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| Type: | roostertoren |
| oprichtingstype: | handwinch of elektrische lier |
Cellen op wielen gemotoriseerde rooster toren draagbare koeien met schuilplaatsen 20m
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
Cell on Wheels voor gebeurtenissen of noodsituaties Verschillende hoogte tot 40 m Draagbare toren
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
120 voet telescopisch torentoren stalen torentoren telescopische 40m cel op wielen toren
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 40m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
Hydraulisch opgericht 30m Telecom toren op wielen met gemotoriseerde rooster en schuilplaatsen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
20m terugtrekbare handwiel Toren Cell On Wheels Toren Draagbare celstation Telecom Toren
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 30m |
| Trailer: | 4 wielen |
100ft 30m Cell On Wheel Toren Communicatie Station Radio Mobile Trailer Toren
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |


