Alle producten
zoekwoorden [ cell on wheels cow ] bij elkaar passen 57 producten.
100ft Telecom Draagbare Cell On Wheels COW Telecom Mobiele torens
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 25 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
20m cel op wielen COWS aangepaste hoogte max. belasting 600kg
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Torentype: | ronde paal |
| Toren: | Telescopisch |
120ft toren telescopische snelle ontplooiing trailer toren met shelter cel op wielen koe telecom toren
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
100ft toren telescopisch snel inzetten trailer toren met shelter cel op wielen koe telecom toren
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
20m toren telescopisch snel ontplooien trailer toren met schuilplaats cel op wielen COW Telecom toren
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
VOLGENDE INVOERING Aanhangwagentoren met een schuilplaats op wielen
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
100ft toren hoogte 30m snelle uitrol trailer toren met schuilplaats cel op wielen koe
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
Telescopische toren Hoogte snelle inzet trailer toren met schuilcel op wielen koe
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
25m Telescopische toren Hoogte Vinnige inzet Trailer toren met Shelter Cell op wielen COW
| Materiaal: | staal |
|---|---|
| torenhoogte: | 12 m |
| aanhangwagen: | 4 wielen |
china cel op wielen fabrikant COWs echte fabrikant 30 meter
| Materiaal: | staal verzinkt |
|---|---|
| oprecht type: | Hydraulisch |
| toren kantelen: | hudraulisch |


